پایگاه خبری شورا تریبون - اخبار مشهد مقدس / اخبار ویژه / اسلایدر / اقتصاد مقاومتی / خراسان رضوی / کلان شهرها
1396-10-30
پایگاه خبری شورا تریبون - اخبار مشهد مقدس / اخبار ویژه / اسلایدر / اقتصاد مقاومتی / خراسان رضوی / کلان شهرها

به گزارش پایگاه خبری شورا تریبون به نقل از خبرگزاری فارس در مشهد، مجتبی زاهدیان  اظهار داشت: نخستین همایش بین‌المللی حمایت و حاکمیت قانون در حوزه‌های تجاری اقتصادی و سرمایه‌گذاری ۹ و ۱۰ اسفندماه در دانشگاه آزاد اسلامی مشهدمقدس برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این همایش را  تبیین وضعیت حمایت و حاکمیت قانون در حوزه‌های اقتصادی، تجاری و سرمایه‌گذاری خارجی، بررسی موانع و محدودیت‌های داخلی وضعیت حمایت و حاکمیت قانون در حوزه سرمایه‌گذاری خارجی و  بررسی چالش‌ها و راهکارهای اجرایی در رفع موانع جذب سرمایه‌گذاری خارجی در ایران بیان کرد.

دبیرکل همایش بین‌المللی حمایت و حاکمیت قانون تصریح کرد: این همایش به همت دانشکده حقوق و به مدت ۲ روز در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار می‌شود.

 زاهدیان ادامه داد: تلاش داریم تا دانشجویان بتوانند در حاشیه برگزاری همایش از کارگاه‌های علمی طراحی شده نیز استفاده کنند.

 

لازم به ذکر است همایش حمایت و حاکمیت قانون در روزهای نهم و دهم اسفند ماه سال ۱۳۹۶ در پایتخت معنوی کشور ایران ، مشهد ، با حضور مهمانان خارجی و داخلی که صاحبنظران عرصه های علمی و اجرایی حقوق، سرمایه گذاری، اقتصاد و تجارت هستند، برگزار می گردد. 

و کلیه علاقه مندان برای دریافت اطلاعات به  پایگاه اطلاع رسانی همایش به آدرس:

http://www.irleco.ir

مراجعه نمایند.

ضمناً برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام لینک ذیل را دنبال کنید:

https://t.me/irleco